Najnowsze na aukcje Bid Aukcje internetowe

Licytuj aukcje internetowe w serwisie eBay:

 
 
 

Najpopularniejsze aukcje upadłościowe Aukcje

upadłościowe Aukcje na eBay:

 
 
 
 

Najnowsze na aukcje dla domów Aktualności

Gotować spadając rynku mieszkaniowym narodu, z Sydney rozliczenia aukcji stopy spowolnienia w czerwcu i oddzielnych figur przedstawiających mniej sprzedaży nowych domów w maju. Liczby są dalsze oznaki, że szczyt minęło w przegrzanym rynku mieszkaniowym.
W ciągu czterech dni sprzedaży Christie wyniosła 1700000000 dolarów, jego największą tydzień kiedykolwiek. Na jednym z tych wieczorów, szalonej licytacji wewnątrz jego Rockefeller Center Salesroom pozwoliło aukcji domu sprzedaży 706.000.000 dolarów od sztuki obejmującym 20 wieku w mniej niż …
Określenie „dom aukcyjny” może wyczarować obrazy wybiegiem, przejęcia nieruchomości sprzedawane off. Ale podniesienie wiosło może zaoszczędzić pieniądze na główną kupujących nieruchomości luksusowych, też. Pod koniec kwietnia było 11 domów jednorodzinnych z otwarciem w ofercie …

Fajne zdjęcia aukcyjne Starożytne monety

Sprawdź te obrazy, monety starożytnej aukcji:

starożytne monety aukcji {focus_keyword} Fajne zdjęcia aukcyjne Starożytne monety 14780002721 cf42c3799a

starożytne monety aukcji {focus_keyword} Fajne zdjęcia aukcyjne Starożytne monety 16095338553 6d2d9df909

Rodzaje osób, które uczęszczają aukcje

 

Wiele osób w branży uważają, że jest to lepsze mają górną poziomu wiedzy z antykami i kolekcje, by odnieść sukces w biznesie aukcji. I z pewnością tak dobry opowiadamy uzyskaniu wykształcenia antyków, jak to możliwe, ale to, co można dowiedzieć się z kolegów dealerów znacznie przewyższa wszystko może się dowiedzieć o towar. Osób studyjne pierwszy, być cierpliwym, szacunku i zadawać pytania, po prostu nie wierzę, wszystko twój powiedział;)

Oto kilka uwag na temat rodzaju osób, które uczęszczają do przetargów i ich zwyczaje, jak je widzę.

wiem-to-wszystko:

wiem, że to wszystko tak naprawdę chce być kochany, chcą wykazać się swoją wiedzą z antykami i historii, aby zaimponować wszystkim w pokoju i zwykle robią duże wrażenie. Można się wiele nauczyć od know-to-wszystko, jeśli zadawać pytania i słuchać uważnie.
Będą one często oddać cenne informacje po prostu usłyszeć siebie mówić.

know-nic:

wiedza nic nie jest bardzo trudne do uzyskania wszelkich informacji od ponieważ boją się, że coś oferują będą wykorzystywane w konkurencji z nimi na podłodze przetargowej. Często nie wie, know-więcej niż wiem-to-wszystko lub aukcję o pozycji. Można się wiele nauczyć od a nic nie wiem, ale tylko przez ich oglądanie.

loudmouth:

Nie należy mylić loudmouth z know-it-all. Loudmouth zwykle ma plan. Większość czasu agendy loudmouth jest mówić negatywnie o przedmiocie podczas kontroli w nadziei zmniejszenia konkurencji dla tej pozycji. Będą ryczeć cap o tym, jak wojna domowa, która może być repliką a następnie ofertę na nim z ciemnym kącie pokoju. Ta taktyka rzadko działa, a jeśli tak, to tylko na początkujących.

shuffler:

shuffler zajmie pozycję z jednego pudełka lub tacy i nonszalancko umieścić ten element w innym oknie. Choć zdarza się przez przypadek na naprawdę rzadko, najczęściej jest to sprytne próba umieścić coś w niewłaściwym polu, aby dostać to tanie.
Zwykle nie działa jak aukcje i jego / jej załoga są bardzo znane z treści aukcji i będzie ciągnąć ten element z niewłaściwej partii, gdy przecina bloku.

Powerbidder, typu:

Ten typ oferent bid często na początku aukcja i bardzo szybko, zazwyczaj w niektórych rodzajów przedmiotów. Ustala je jako odtwarzacz dla tych pozycji, a ich nadzieja, że ​​konkurencja będzie się zniechęcać i nie zadają sobie nawet trudu, aby licytować przyszłych rzeczy, że oferent wykazuje zainteresowanie. Tak więc licytować mocno i szybko na kilka elementów, a następnie dostać resztę z tego, co chcą, z bardzo małym konkursie.

To jest bezwzględny, ale sprawiedliwy taktykę i jedno, że jedne z najlepszych licytatorów trudno walki.

Po dobrym powerbidder wyczuwa, że ​​niektóre z konkurencji jest na nim, ten licytować w tempie karabinu maszynowego na przedmiot, a spadek z licytacji nagle, pokazując, że jest to niebezpieczne dla konkurenta do „gniazda” oferty na nim.

Powerbidder, typ B:

Wszystkie filozofii jako typ oferent stosuje metody określania, ale jest inny. Zamiast licytować szybko, tego typu oferenta będzie tylko trzymać swoje wiosło się, aby wskazać, że jest ciągle w wojnie ofertowej, a następnie umieścić ją w dół szybko, aby trzymać kogoś, kto stara się „gniazda” nim.

Poolers:

Poolers są jednym z najgorszych wrogów może mieć dowolną aukcję. Poolers, to grupa dealerów, że nie zdecydowała się licytują podczas aukcji, aby utrzymać cenę wysokich pozycjach końcowych nisko, a potem idą do prywatnej lokalizacji po, lub nawet na parkingu i mają własne aukcji wśród basenie i podzielić między siebie nadmiar.

To jest nielegalne praktyki, a mieści się w kategorii zmowy, ale jest to trudne do udowodnienia w przestępczość w sądzie.

Stare aukcyjne takie jak twoje czasu naprawdę można poczuć się basen, i mają mnóstwo sztuczek i metod złamać je legalnie, z których żaden nie będę ujawniać tutaj;)

Jeżeli aukcję początkujących ma wspaniałe antyki na jego pierwszej sprzedaży, organizowane basen może kosztować go / jej dużo pieniędzy, jeśli nie jest rozpatrywane w szybki i śmiertelną sposób.

Oczywiście nie są to wszystkie rodzaje bywalców aukcji znajdziesz na aukcjach i będę robić inne stanowisko w przyszłości z więcej na ten temat.

Dzięki za czytanie i uczestniczyć w aukcji w tym tygodniu!